K

Konkurentsieelise ja kasvuturundus

Mida teevad Sinu konkurendid ja miks nad nii neetult head on? Aga mida teeb Sinu sihtrühm ja kuidas Sinu veebil läheb? Numbrid on meie sõbrad ja oskame numbrite keeles rääkida. Toome Sinuni konkurentide turundusandmed ja anname selge pildi kasutajate käitumisest. Õpetame Sind oma tegevuste tulemuslikkust mõõtma.

Meie teame, kuidas Sinu ärikasvu takistusi lahti häkkida! Leiame kiirelt üles ärikasvu takistajad ja toome Sinuni reaalsed võimalused, millega saad oma ärile hoogu juurde anda. Kui Sina ei kasvata oma äri, siis kasvab konkurent Sinu arvelt.

Meelis Malk – kogenud full-stack turundaja. Minu kogemuste ja teadmiste T-kuju (T-shape) on seotud otsiturunduse ja kasvuturundusega. Turunduse valdkonnas olen olnud katkematult tegev alates 1994. aastast ‒ 27 aastat turundust ning sellest 21 aastat keskendunult digivaldkonnas.

L

LinkedIn

Paneme isiklikud ja ettevõtte LinkedIni profiilid tööle ehk teeme need visuaalselt ilusaks ja kirjutame korralikud tekstid. Toome LinkedIni kaudu viis korda rohkem kliente ja aitame ehitada ettevõtte ja persoonibrändi. Üle 100 korrastatud profiili, üle 200 uue kliendi, üle 300% nähtavust veebis.

D

Disain

Meil on pikaajalise kogemusega disainitalentide andmebaas. Suudame pakkuda lahendusi brändingust küljenduseni, digist prindini.

– bränding, pakend;
– veebidisain;
– kodulehe optimeerimine (ingl search engine optimisation, SEO; tehniline, on-page, off-page)